UncategorizedНАРОДНИЙ ДЕПУТАТА АРТЕМ ЧОРНОМОРОВ ЗАКЛИКАВ  МИКОЛАЇВСЬКУ ОБЛАСНУ ВЛАДУ НАДАТИ...

НАРОДНИЙ ДЕПУТАТА АРТЕМ ЧОРНОМОРОВ ЗАКЛИКАВ  МИКОЛАЇВСЬКУ ОБЛАСНУ ВЛАДУ НАДАТИ ЧІТКИЙ ПЛАН ДІЙ У РАЗІ НАДЗВИЧАЙНОЇ СИТУАЦІЇ

-

- Advertisment -spot_img

Мої батьки, як і вся моя родина залишаються на Миколаївщині, в Україні. Вони запитують мене: «Що робити, якщо почнеться загострення?». Думаю, що такі думки з’являються у багатьох із нас, через ту інформаційну війну, яку розгорнули проти нашого народу. 


Отже, користуючись вихідним між пленарними тижнями, ініціював проведення засідання з питань територіальної оборони Вознесенського району.


Переконаний, що організації тероборони має приділятися дуже серйозна увага. Вона повинна не бути чимось формальним, що існує тільки на аркуші. Тому наголосив про важливість створення зрозумілого протоколу дій, на випадок, якщо виникне надзвичайна ситуація.

Возможно, это изображение (3 человека и люди сидят)


Здивований, що обласна влада Миколаївщини досі не надала жодного роз’язнення щодо того, як всім нам діяти. Впевнений, що обласна державна адміністрація разом з облрадою повинні розробити та затвердити алгоритм дій для:
— представників місцевого самоврядування – з чітким зазначенням того, хто за що відповідає, яка матеріально-технічна база повинна бути у наявності у громадах, хто координує та налагоджує зв’язок між обласною владою та ОТГ тощо.
— мешканців Миколаївської області – куди звертатися за допомогою, у разі виникнення небезпеки для життя, що потрібно мати при собі про всяк випадок, як відбуватиметься комунікація тощо.


Все це насамперед важливо задля приборкання паніки, яку намагається посіяти серед нас ворог, завдяки нагнітанню інформаційного поля.
Звичайно, ми не збираємося нікуди бігти, але повинні знати, як діяти у будь-якому випадку. Як кажуть «Бережного Бог береже». 


Саме тому домовилися з головами ОТГ Вознесенського району налагодити комунікацію з мешканцями громад. Спокій та впевненість, злагодженість дій та віра у наших військових — це те, що нам всім зараз так потрібно.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Введіть ваше ім я тут

Останні новини

СЛУЖБИ У СПРАВАХ ДІТЕЙ ВИВЧАТИМУТЬ ПСИХОЛОГІЧНИЙ КЛІМАТ РОДИНИ АКСЕНЮК МАРІАННИ — ПОЛІЦІЯ

Наразі правоохоронці Вознесенського районного управління поліції направили подання на усунення умов та причин, що сприяли втечі 8-річної Аксенюк Маріанни,...

2022 РІК ПРИНОСИТЬ ВОЗНЕСЕНСЬКУ СПОРТИВНІ ПЕРЕМОГИ — ДЕЩО З ДОСЯГНЕНЬ

Учень 8-М класу Середін Денис виборов І місце у відкритому Всеукраїнському турнірі з греко-римської боротьби, що проходив у місті...

Новий для Вознесенська формат відвідування кафе – «Притулок Бадрука»

Вознесенський Вісник потрапив в незвичне для міста місце – антикафе. Його цікавинкою є те, що платити за чай чи...

Вознесенці вшанували пам’ять про Героїв Небесної Сотні

Більше ста людей загинули на Майдані Незалежності в столиці України. І їхня жертва не була марною. Ті події змінили...
- Advertisement -spot_imgspot_img

НАРОДНИЙ ДЕПУТАТА АРТЕМ ЧОРНОМОРОВ ЗАКЛИКАВ  МИКОЛАЇВСЬКУ ОБЛАСНУ ВЛАДУ НАДАТИ ЧІТКИЙ ПЛАН ДІЙ У РАЗІ НАДЗВИЧАЙНОЇ СИТУАЦІЇ

Мої батьки, як і вся моя родина залишаються на Миколаївщині, в Україні. Вони запитують мене: «Що робити, якщо почнеться...

ЖІНКА КУПИЛА МʼЯСО В МʼЯСНОМУ КОРПУСІ З ЧИМОСЬ СХОЖИМ НА ГЕЛЬМІНТИ 

Історію розповідає місцева жителька Галина Шабаєва. За її словами вона придбала шмат телятини у Вознесенському мʼясному корпусі, а коли...

Must read

СЛУЖБИ У СПРАВАХ ДІТЕЙ ВИВЧАТИМУТЬ ПСИХОЛОГІЧНИЙ КЛІМАТ РОДИНИ АКСЕНЮК МАРІАННИ — ПОЛІЦІЯ

Наразі правоохоронці Вознесенського районного управління поліції направили подання на...

2022 РІК ПРИНОСИТЬ ВОЗНЕСЕНСЬКУ СПОРТИВНІ ПЕРЕМОГИ — ДЕЩО З ДОСЯГНЕНЬ

Учень 8-М класу Середін Денис виборов І місце у...

You might also likeRELATED
Recommended to you