Вознесенський районЗОРІ НАД БУГОМ ЗНАХОДИТЬСЯ В РЕЖИМІ БЕЗВЛАДДЯ - ГОЛОВА...

ЗОРІ НАД БУГОМ ЗНАХОДИТЬСЯ В РЕЖИМІ БЕЗВЛАДДЯ — ГОЛОВА ПРОФСПІЛКОВОГО КОМІТЕТУ НА СЕСІЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

-

- Advertisment -spot_img
Трудовий колектив — фрагмент онлайн трансляції Миколаївської обласної ради

Трудовий колектив на чолі з головою профспілки “Зорі над Бугом” Степаненко Л.П.   виступив на сьомій сесії Миколаївської обласної ради з приводу ситуації, яка складається на підприємстві у зв’язку зі зміною керівництва.

Наголосили, що ДП немає жодних заборгованостей ні перед бюджетом, ні перед соціальними фондами. По заробітній платі теж не має боргів.А ситуація з безвластям сталася через те, що  у попереднього керівника, який працював на цій посаді 18 років Юрія Єліневського закінчився кантракт. Нове керівництво підприємства  призначається конкурсною комісією Національної академією аграрних наук України. Але так сталося, що в результаті конкурсу перемеміг кандидат Сергій Коцюба, який зі слів голови профспілки не має відповідної освіти та досвіду в даній сфері.

 Знову проговорили версію з приводу того, що це не просто призначення директора з порушеннями, а рейдерський  захват господарства, який має на меті привести успішне ДП “Зорі над Бугом” до стану ДП “Степового” та ДП “Виноградна Долина”.

1:07:26 — виступи по питанню ДП «Зорі над Бугом»

Як підсумок  працівники попросили депутатів обласної ради допомогти їм вплинути на попереднє рішення конкурсної комісії та призначити новий прозорий конкурс.


Підпримав Єліневського Юрія і народний депутат Артем Чорноморов, який зазначив,  що питання не має політичних забарвлень, а є таким, що стосується виключно справедливості та благополуччя людей, що працюють на цьому підприємстві. Наголосив, що “Зорі над Бугом” входять в десятку кращих підприємств академії:“Це показове підприємство, яке завжди допомагало і області,і громаді в якій знаходиться, а саме головне, просто по людській доброті навіть Миколаївському зоопарку в дуже тяжкі часи.” 

Також закликав депутатів виступити монолітом по цьому питанні, бо на його переконання, Сергій Коцюба не буде знати чим живуть люди даного підприємства, що їх турбує, скільки в них дітей і що ці діти будуть їсти в майбутньому. 

Артем Чорноморов — фрагмент онлайн трансляції Миколаївської обласної ради

Юрій Кормишкін, депутат обласної ради, запропонував  звернутися до аграрного комітету ВРУ, щоб він розробив положення для академії аграрних наук, в якому б була визначена процедура призначення директорів підприємст з врахуванням рекомендацій від робочого колектива та обласних депутатів.

Юрій Кормишкін — фрагмент онлайн трансляції Миколаївської обласної ради

Гнна Замазєєва  голова обласної ради  також висловила свою підтримку: “Шановний Юрій Юрійович, ми вас підтримуємо завжди і наших колег,  тим паче якщо для цього є аргументовані підстави.” 

Ганна Замазєєва — фрагмент онлайн трансляції Миколаївської обласної ради

Рішення про звернення до КМУ, Комітету з питань аграрної та земельної політики ВРУ, Міністерства аграрної політики та продовольства України, НААНУ щодо проведення прозорого публічного, неупередженого конкурсу на посаду директора ДП «ДГ «Зорі над Бугом» підтримало 44 депутата.


Сергій Коцюба — фото Преступности.НЕТ

Новопризначений же директор Сергій Коцюба нещодавно дав інтерв’ю про стан справ  миколаївському виданню Преступности.НЕТ, в якому стверджує, що:

“Адмінперсонал не працює. А я зараз на пошту отримую  певні рахунки, які потрібно оплачувати. Тобто, я розумію, що десь  вже виникли  певні зобов’язання, а десь вони вже протерміновані, але змісту циз зобов’язань я не знаю, тому що не маю змоги ознайомитися з документами.  Через дії Єліневського та конкретної групи осіб робота ДП практично зупинена. Ймовірно, вони не хочуть, щоб я вивчив документи і надав їм розголосу, тому вони блокують мені вхід в адмінбудівлю. В цій ситуації можлива заміна документів або договорів попередніми датами.”

Сьогодні стало відомо про нові заворушення біля адмінбудівлі, як повідомляють свідки, є постраждалі.

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=250436056934832&id=100059053197239

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Введіть ваше ім я тут

Останні новини

СЛУЖБИ У СПРАВАХ ДІТЕЙ ВИВЧАТИМУТЬ ПСИХОЛОГІЧНИЙ КЛІМАТ РОДИНИ АКСЕНЮК МАРІАННИ — ПОЛІЦІЯ

Наразі правоохоронці Вознесенського районного управління поліції направили подання на усунення умов та причин, що сприяли втечі 8-річної Аксенюк Маріанни,...

2022 РІК ПРИНОСИТЬ ВОЗНЕСЕНСЬКУ СПОРТИВНІ ПЕРЕМОГИ — ДЕЩО З ДОСЯГНЕНЬ

Учень 8-М класу Середін Денис виборов І місце у відкритому Всеукраїнському турнірі з греко-римської боротьби, що проходив у місті...

Новий для Вознесенська формат відвідування кафе – «Притулок Бадрука»

Вознесенський Вісник потрапив в незвичне для міста місце – антикафе. Його цікавинкою є те, що платити за чай чи...

Вознесенці вшанували пам’ять про Героїв Небесної Сотні

Більше ста людей загинули на Майдані Незалежності в столиці України. І їхня жертва не була марною. Ті події змінили...
- Advertisement -spot_imgspot_img

НАРОДНИЙ ДЕПУТАТА АРТЕМ ЧОРНОМОРОВ ЗАКЛИКАВ  МИКОЛАЇВСЬКУ ОБЛАСНУ ВЛАДУ НАДАТИ ЧІТКИЙ ПЛАН ДІЙ У РАЗІ НАДЗВИЧАЙНОЇ СИТУАЦІЇ

Мої батьки, як і вся моя родина залишаються на Миколаївщині, в Україні. Вони запитують мене: «Що робити, якщо почнеться...

ЖІНКА КУПИЛА МʼЯСО В МʼЯСНОМУ КОРПУСІ З ЧИМОСЬ СХОЖИМ НА ГЕЛЬМІНТИ 

Історію розповідає місцева жителька Галина Шабаєва. За її словами вона придбала шмат телятини у Вознесенському мʼясному корпусі, а коли...

Must read

СЛУЖБИ У СПРАВАХ ДІТЕЙ ВИВЧАТИМУТЬ ПСИХОЛОГІЧНИЙ КЛІМАТ РОДИНИ АКСЕНЮК МАРІАННИ — ПОЛІЦІЯ

Наразі правоохоронці Вознесенського районного управління поліції направили подання на...

2022 РІК ПРИНОСИТЬ ВОЗНЕСЕНСЬКУ СПОРТИВНІ ПЕРЕМОГИ — ДЕЩО З ДОСЯГНЕНЬ

Учень 8-М класу Середін Денис виборов І місце у...

You might also likeRELATED
Recommended to you